Rondon s výšivkou alebo s menom

Práca v gastronómii v poslednej dobe prináša istú prestyž. Mnoho reštaurácií medzi sebou súperí o svojich zákazníkov ako formou perfektného menu, skvelého designu reštaurácie ale aj dokonalého vzhľadu svojich zamestnancov.
 
Reštaurácie, hotely či iné prevádzky v odbore gastro preto nechávajú svojim zamestnancom na pracovné oblečenie vytvoriť výšivku. Je to istá propagácia firmy ale aj odlíšenie sa od obyčajných zariadení kde tzv. dress kod takmer nerieši.
 
Prevádzky s takto "vyladeným personálom" majú oveľa väčšiu šancu na úspech a zákazníci sa im tak radi vracajú. Kde sa dbá o zamestnancov, budú kvality na iných stranách!
Často sme oslovovaní, či je u nás možnosť túto výšivku vytvoriť? ÁNO JE TO U NÁS MOŽNÉ! VŠETKO ZARIADÍME.
 

 

Ako na to?!

Stačí len u nás zakúpiť oblečenie, na ktoré chcete výšivku vyšiť. Najčastejšie sú to rondóny, košele a zástery.
 
Potom len zaškrtnete pod daným produktom v košíku voľby    
  • či chcete logo, meno alebo logo s menom
  • nahráte logo z vášho pc (najlepšie v jpg formáte)
  • vyberiete kam chcete logo umiestniť
  • nakoniec veľkosť loga či textu
  • pri texte vyberáte ešte typ písma

 

 
Tvorba loga je jednorazová (platí sa 28€ aj s vyšitím na jeden kus textilu. Akonáhle budete objednávať u nás opakovane, tvorbu loga neplatíte a platíte len za vyšitie 100Kč na jeden kus textilu.
Pozor objednávku je nutné uhradiť vopred, preto starostlivo zvážte veľkosť vybraného textilu a nápis. Neskôr už nebude možnosť úprav ani vrátenia tovaru.
 
Vyšitie mena (textu) je jednoduchšie tu si vyberiete z fontu písma a zadáte veľkosť textu. (nemusíte nikde nič nahrávať) Nakoniec napíšete text ktorý chcete vyšiť. Tu je cena 4€ vyšitie na jeden kus textilu.
Pozor objednávku je nutné uhradiť vopred, preto starostlivo zvážte veľkosť vybraného textilu a nápis. Neskôr už nebude možnosť úprav ani vrátenia tovaru.
 
Akonáhle máte zaplatené je všetko na nás! Zariadime vyšitie a do 10 - 14 dní máte produkt doma.
 

Naše kuchárske rondony - tu si môžete vybrať!
 

A ako vyšité logá či mená od nás vlastne vyzerajú?


 
Pozor logá a mená vyšívame len na u nás zakúpené produkty.