ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
+420 606 788 731
info@marmiton.sk
0
Váš košík je prázdny
  • cs
  • sk

Dellinger KITA North damaškový japonský kuchársky nôž 20 cm desert iron wood

Robustný, veľmi ostrý nôž GYUTO / Chef 200 mm z damascénskej ocele (damascus steel) v severskom keltskom štýle. Viac o produkte
Dellinger KITA North damaškový japonský kuchársky nôž 20 cm desert iron wood
Doprava zdarma

Dellinger KITA North damaškový japonský kuchársky nôž 20 cm desert iron wood

Robustný, veľmi ostrý nôž GYUTO / Chef 200 mm z damascénskej ocele (damascus steel) v severskom keltskom štýle. Matná, kvalitná oceľ a prekrásna rukoväť z dreva Desert Iron Wood tvorí perfektný pár. Na rukoväti je rytá keltská ozdobná kresba. Každý nôž je ručne brúsený a pri tvrdosti okolo 61 HRC dosahuje mimoriadnu až extrémnu ostrosť. Chrbát noža a ostria sa zužuje do špičky pre všestranné využitie mimoriadnej reznej sily. Krájanie, plátkovanie, čistenie mäsa, ovocia a zeleniny – nič nebude pre tento jedinečný nôž japonského tvaru problémom. Kuchársky nôž GYUTO je vďaka vyššie položenému hrotu, tiež vhodný na kolískové krájanie byliniek, zeleniny a orechov. Dlhá čepeľ a rukoväť západného štýlu Vám poskytne tú najlepšiu kontrolu pri rezaní a krájaní.

Ergonomická rukoväť západného štýlu je vyrobená z prírodného dreva Desert Iron Wood a je ozdobená 2 mozaikovými nitmi a keltskou rytinou. Vždy je starostlivo ručne leštená, ergonomicky tvarovaná a navrhnutá pre vynikajúce ručné ovládanie. Nože z tejto série sú viac než vhodné pre chlapov s poriadnymi rukami!
  • Dĺžka rukoväte: 125 mm
  • Dĺžka ostria: 200 mm
  • Celková dĺžka: 315 mm
  • Hmotnosť: 210 g
Garancia vráteniaTovar môžete do 30 dní vrátiť
Doprava zdarmanad 120 €
Garancia kvalityPonúkame len značkový tovar
Tovar skladom90% produktov skladom
AFD Denny's Giblors Giesser Isacco LeChef Shoes for Crews Europe WusthofNINE WORTHS Karlowsky Fashion