Rondon s výšivkou

22.2.2023
Práca v gastronómii v poslednej dobe prináša istú prestyž. Mnoho reštaurácií medzi sebou súperí o svojich zákazníkov ako formou perfektného menu, skvelého designu reštaurácie ale aj dokonalého vzhľadu svojich zamestnancov.
 
Reštaurácie, hotely či iné prevádzky v odbore gastro preto nechávajú svojim zamestnancom na pracovné oblečenie vytvoriť výšivku. Je to istá propagácia firmy ale aj odlíšenie sa od obyčajných zariadení kde tzv. dress kod takmer nerieši.
 
Prevádzky s takto "vyladeným personálom" majú oveľa väčšiu šancu na úspech a zákazníci sa im tak radi vracajú. Kde sa dbá o zamestnancov, budú kvality na iných stranách!
 
Často sme oslovovaní, či je u nás možnosť túto výšivku vytvoriť? ÁNO JE TO U NÁS MOŽNÉ! VŠETKO ZARIADÍME.
 

 

Ako na to?!

Stačí len u nás zakúpiť oblečenie, na ktoré chcete výšivku vyšiť. Najčastejšie sú to rondóny, košele a zástery.
 
Potom len zaškrtnete pod daným produktom v košíku voľby      
 
  • či chcete logo, meno alebo logo s menom
  • nahráte logo z vášho pc (najlepšie v pdf. formáte)
  • vyberiete kam chcete logo umiestniť
  • nakoniec veľkosť loga či textu
  • pri texte vyberáte ešte typ písma 
Tvorba programu loga je jednorazová, stojí 28€ (robí sa vždy pri prvom vyšití loga), 4€/ks stojí vyšitie. Akonáhle budete objednávať u nás opakovane, tvorbu loga neplatíte a platíte len za vyšitie 4€ za jeden kus textilu.
Pozor - objednávku je nutné uhradiť vopred, preto starostlivo zvážte veľkosť vybraného textilu a nápis. Neskôr už nebude možnosť úprav ani vrátenia tovaru.
 
Vyšitie mena (textu) je jednoduchšie. Tu si vyberiete z fontu písma a zadáte veľkosť textu. Nemusíte nikde nič nahrávať. Nakoniec napíšete text, ktorý chcete vyšiť. Tu je cena vyšitia 4€ za jeden kus textilu.
Pozor - objednávku je nutné uhradiť vopred, preto starostlivo zvážte veľkosť vybraného textilu a nápis. Neskôr už nebude možnosť úprav ani vrátenia tovaru.
 
Akonáhle máte zaplatené, je všetko na nás! Zariadime vyšitie a do 10 - 15 dní odosielame k vám domov.
 

Tu si môžete vybrať z našich rondonov!

 
A ako vyšité logá či mená od nás vlastne vyzerajú?


 
Podmienka však je, že logá a mená vyšívame len na u nás zakúpené produkty.